Mainostalo Teippari Oy

Yhteystiedot

Mainostalo Teippari Oy

Mainostalo Teippari Oy
Asentajankatu 3
94600 Kemi, Finland
p. +358 40 155 9900
E-mail: tilaukset@teippari.pro

Palvelemme
ma – pe 8.00 – 16.00

Sähköinen laskutus:
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy/E204503

Verkkolaskutusosoite/OVT-tunnus: 003708401028

Mahdolliset paperilaskut osoitteeseen:
Mainostalo Teippari Oy
PL 59808, 00021 Laskutus

Henkilöstö

Sakari Laukkanen

toimitusjohtaja

p. 0400 690 277

sakari@teippari.pro

tuotantopäällikkö, suurkuvatulostus, valomainokset, 3D-opasteet, CAD-tulosteet

Tiia Laukkanen

myyntisihteeri

p. 044 723 9253

tiia@teippari.pro

myynti, tuotanto, laskutus

Anneli Korpi

mainostyöntekijä

p. 040 511 5157

anneli@teippari.pro

kaiverrukset, kilvet, opasteet, liikennemerkit

Jarmo Siirilä

mainostyöntekijä

p. 040 559 7662

jarmo@teippari.pro

henkilökortit, auringonsuojakalvot, teippaukset, opasteet, tarrat, tulosteet, asennukset

Tommi Hyvönen

graafinen suunnittelija

p. 040 513 3122

tommi@teippari.pro

graafinen suunnittelu, 3D-opasteet ja 3D-mainokset, asennukset, teippaukset

Tomi Peteri

asennustyönjohtaja

p. 040 1930 322

tomi@teippari.pro

3D-opasteet ja mainokset, CNC-työstöt, maalaukset, valomainokset ja asennukset